Informace o autoservisu MVautoservis, s.r.o.

Náš autoservis využívá bohaté a dlouholeté zkušenosti z oblasti autoopravárenství, snažíme se neustále zdokonalovat a nabízet tak pouze nejnovější směry při opravě automobilu. Jsme schopni nabídnout velmi kvalitní a cenově zajímavé služby, umíme servisovat nejnovější vozy na trhu.

Jezdit do značkového servisu může být pro Vás nákladnější, umíme Vám nabídnout totožné služby za výrazně nižší ceny. Nové vozy v dnešní době není nutné servisovat výhradně ve značkovém servisu tak, abyste neztratili záruční dobu na Váš vůz. Tuto skutečnost upravuje vyhláška, kterou najdete v sekci ke stažení. Proč jezdit do značkových servisů, když za výrazně nižší cenu dostanete stejnou, v některých případech i kvalitnější službu?

Služby servisu: 

 1. diagnostika a hledání závad vozidla
 2. pravidelné servisy vozidel, zejména výměna olejů a filtrů
 3. prodej náhradních dílů včetně montáže
 4. desinfekce a čištění autoklimatizací
 5. výměna autoskel

Služby v oblasti autodiagnostiky: 

 1. nalezení a odstranění existujících závad ve vozidle pomocí diagnostiky
 2. rozumná cena za odborné provedení
 3. diagnostika na všechny běžné vozy
 4. nastavení, kódování a přizpůsobení elektronických systémů ve vozidle

Služby v oblasti autoskel: 

 1. prodej autoskel a jejich výměna
 2. vyřízení veškerých formalit s pojišťovnou a výměna při pojistné události zcela zdarma
 3. kvalitní materiály a moderní postupy

Kvalitní autoservis v Třebíči!

Doménou společnosti MVautoservis, která sídlí na okraji Třebíče při příjezdu od Brna, je kvalitní a všestranný servis a opravy vozidel. Náš autoservis se zabývá opravami běžných osobních automobilů, zejména pak značek koncernu Volkswagen, tedy značky Škoda, VW, Audi nebo Seat. Nově nabízíme servis čtyřkolek.

Náplní naší práce je nalézání a odstraňování závad automobilů. K servisu používáme značkově a moderně vybavenou autodílnu. Pro hledání příčin poruch vozidla máme k dispozici autodiagnostiku. Umíme Vám nabídnout výměnu oleje a filtrů, běžné jarní a podzimní prohlídky vozidel. Zaměřujeme se také na prodej náhradních dílů pro běžné automobily tak, abychom v rámci servisu vozidel uměly nabídnout komplexní realizaci nalezení a odstranění závady ve vozidle. V rámci prohlídek Vás vždy upozorníme na nutné opravy stupňované dle závažnosti a potřeby řešení. V neposlední řadě se na náš autoservis můžete obrátit potřebujete-li například do svého vozidla Škoda Octavia zabudovat různé systémy, například tempomat, bluetooth handsfree, navigace Columbus a jiné. Rovněž nabízíme výměnu autoskel, o této službě najdete více v sekci autoskla.

Proč u nás?

Ke strojům našich zákazníků přistupujeme s maximální péčí a důsledností. O vašeho mazlíčka se postaráme jako o vlastního. Kvalita, rychlost, cena - to je tříslovná definice našich servisních služeb.

Kontakt

MVautoservis, s.r.o. 
tel.: +420 773 666 418
e-mail: info@mvautoservis.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.